Ana sayfa

Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd. Fabrika turu

Çin Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd. Sertifikalar
Sizinle işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

—— Margaret

Özelleştirilmiş bel çantanız için teşekkür ederiz.

—— Leo Hammand

Çıtçıt düğmeler, tasarımımıza göre mükemmeldir.

—— Nokal Lee

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Üretim Hattı Tanıtımı:

  Bu fabrikadaki üretim hattımız.Her ürün için, tüm üretim sürecini kontrol etmek için uzun yıllara dayanan deneyime sahip yetenekli işçiler vardır.

   

  Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

 • OEM / ODM

  OEM Hizmeti:
  1. Aklınıza gelebilecek neredeyse her türlü metal işi yaratmak için sizinle birlikte çalışabiliriz.Benzersiz olun ve yaratıcı olun!Lüks, yönetici bir görünüme ihtiyacınız varsa, yardımcı olabiliriz.Üzerinde çalışmamızı istediğiniz eğlenceli, 2D veya 3D karakterler varsa, memnuniyetle kabul ederiz!Bütçe fiyatında toplu siparişlere ihtiyacınız varsa, bunu yapacağız.
  2. Özel olarak üretilen ürünlerimiz çok çeşitli malzemelerden üretilebilir.Uzman malzemelerimizden bazıları oyulmuş veya kabartmalı metal, şekillendirilmiş yumuşak PVC anahtarlıklar, emaye boyama, deri ve daha fazlasını içerir ...

 • Ar-Ge

  Ar-Ge Departmanı Tanıtımı:

  Yaklaşık 80 çalışanımız ve 10'dan fazla profesyonel mekanik teknisyenimiz var.Fabrikamız güçlü araştırma ve geliştirme gücüne sahiptir ve bağımsız bir araştırma ve geliştirme ekibine sahiptir ve her zaman mükemmellik gereksinimlerine, profesyonel kağıt havlu makineleri ürünlerine bağlı kalmaktadır.Birçok patent belgesi aldık ve uzun yıllar ISO kalite belgesi, BV belgesi ve CE belgesini geçtik.

İletişim bilgileri
Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd.

İlgili kişi: Zoen

Tel: +86-15160337057

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)