Ana sayfa

Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd.

Çin Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd. Sertifikalar
Sizinle işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

—— Margaret

Özelleştirilmiş bel çantanız için teşekkür ederiz.

—— Leo Hammand

Çıtçıt düğmeler, tasarımımıza göre mükemmeldir.

—— Nokal Lee

Ben sohbet şimdi

Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd.

1 2 3
Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd. Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd. Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd.
Fabrika Kapısı Şirket Fabrikası Fabrika Bölgesi
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Yida
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 2 million-4 million
Yıl kurulan : 1993
İhracat p.c : 80% - 90%

Conpany Giriş:

Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd.Çin'in güneydoğu kıyısında yer alan Shishi, Fujian Eyaleti'nde yer almaktadır.Shishi, Xiamen, Guangzhou, Şangay ve benzeri liman şehirlerinin yanında elverişli bir konuma sahiptir.Bu alanda 20 yılı aşkın değerli deneyime sahibiz.20.000 metrekarelik bir alanı kaplayan bir fabrikamız var, 10'dan fazla yüksek kaliteli yetenek ve yaklaşık 100 uzman işçi istihdam ediyoruz.

 

Ürünler her yere kolaylıkla taşınır. B Şirketimiz 1993 yılında faaliyete başlamıştır. Kapsamlı bir kalıp tasarımı, geliştirme, üretim ve satış şirketidir.Polis ve ordu için rozetler, kıyafet ve kemer süsleri, metal hediyeler, el işleri vb.Hepsi hem yurtiçinde hem de yurtdışında mükemmel bir üne sahip yüksek kaliteye sahiptir.Özellikle Çin ve diğer bazı ülkelerde ilgili departmanların standartlarına çoktan ulaşmış olan kemer süsleri iyi şekil ve performansa sahiptir.Ürünlerimiz ağırlıklı olarak ihracat satışları içindir ve iç pazardaki satışlarla desteklenmektedir.Çoğu Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Avrupa, Kore ve Moğolistan'a ihraç edilmektedir. Öte yandan, şirketimiz askeri ve polis teçhizatı süslemelerinin üretiminde zengin deneyime sahiptir ve ayrıca bireysel polis teçhizatı için metal süslemeler de sağlıyoruz. ÇHC Kamu Güvenliği Bakanlığı tarafından seçilen işletmeler.Sorularınız ve siparişleriniz için hoş geldiniz.

 

Ana Ürünlerimiz İçerir:

El Nakış Rozetleri, Blazer Armaları ve Nişan Rozetleri.Masonik Önlükler, Çerçeve Rozetleri / Aile Armaları, El İşlemeli Rozetler, Nişan, Motif ve Aplike, 1 Numaralı Elbise İşlemeli Rozetler, Yastık Kılıfları, Kanatlar Moda Rozetleri, İşlemeli Flama, İşlemeli Bayraklar, Tel Blazer Rozetleri, Kep Rozetleri, Askeri Chevronlar, Kulüp Rozetler, Yakalar ve Manşetler, Amblemler, İşlemeli Blazer Rozetleri, İşlemeli Afişler, Kapaklar vb.

 

Çin Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd. şirket Profili 1

İletişim bilgileri
Shishi Yida Hardware Jewelry Co., Ltd.

İlgili kişi: Zoen

Tel: +86-15160337057

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)